Президентът Росен Плевнелиев ще участва в 11-ата Среща на държавните и правителствени ръководители на страните членки на Азиатско-европейския форум.
В столицата на Монголия - Улан Батор, където днес започва срещата, ще бъде отбелязана и 20-тата годишнина на азиатско-европейския форум. Организацията обединява 30 държави от Европа и 21 от Азия в желанието им да задълбочат политическия диалог, икономическите и културните връзки между страните от двата континента.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?