ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Собственикът на "Тад груп" не се е прибрал в България

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:16 мин.
У нас

Собственикът на фирмата за киберсигурност, посочен за подбудител на хакерската атака срещу системата на НАП, не се е прибрал в България снощи. Това потвърдиха за БНТ източници от МВР.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      Въпреки уверенията на Иван Тодоров, че не смята да се укрива от властите, към момента не е ясно дали и кога заподозреният ще се завърне в страната. Очакваше се снощи той да бъде задържан на летището и да му бъдат повдигнати обвинения в кибертероризъм.

      Тодоров е третият обвинен по случая, след търговския директор на фирмата Георги Янков и сочения за изпълнител на атаката Кристиян Бойков. Двамата са на свобода с парична гаранция от 20 хиляди лева, а Тодоров остава в неизвесност. Той е обявен за издирване с европейска заповед за арест.

      ТОП 24

      Най-четени

      Водещи новини

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?