Спецпрокуратурта разпространи нови доказателства по разследването за кибератаката срещу НАП, при която бяха копирани и разпространени личните данни на над 5 милиона българи.
Публикуван е разговор, заснет с охранителна камера от офиса на "ТАД груп", между търговския директор на фирмата Георги Янков и служител. Разговорът е след задържането на Кристиян Бойков и от него става ясно, че се обсъждат доказателствата, които разследващите могат да открият.
Има и разпити на свидетели, служители на различни компании, чийто бази данни са открити в компютрите на ТАД. Тези свидетели отричат да са имали договори с фирмата за киберсигурност. За източването на данни от НАП в кибертероризъм са обвинени собственикът на "ТАД груп" Иван Тодоров, който е в ареста, търговският директор Георги Янков и Кристиян Бойков.
Заложница по неволя: Забраняват на Ива Михайлова да напусне Кочани, за да се лекува в България
Полицията с нова акция в Благоевград, под лупа са заведения, автомобили и рискови лица
Незаконният град край Варна: Днес трябваше да бъде премахната оградата на селището
И.ф. главен прокурор Ваня Стефанова: Прокуратурата не трябва да бъде нито бухалка, нито чадър
Екстрадицията на Стоян Мавродиев - България изпраща документите до Сърбия до дни
Обявиха частично бедствено положение заради пороен дъжд в село Войводино (СНИМКИ)
Лъч надежда: Вече и жени без партньор имат право да кандидатстват за инвитро