"Три камикадзета нападнаха централата към 06.00 часа местно време /03.00 по Гринуич/, убиха 12 иракски работници и четирима ирански техници", уточни пред агенцията кметът на Дибис, Абдала Нуредин ал Салехи.
Това са казали правителствени източници от Брюксел малко след приключване на първото заседание на срещата на върха, на която се разисква необходимостта от постигане на миграционно споразумение на...
Адвокатът на Гусман вече заяви, че ще обжалва и пред Върховния съд. Още през май мексиканските власти одобриха екстрадирането на Ел Чапо в САЩ, което веднага бе оспорено в съда. След провала на...