Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Иво Балабанов

Иво и Мартин Балабанови постигнаха победи на международния атлетически турнир “Нови звезди” в София
21:38, 16.05.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Иво Балабанов завърши на 70-о място на 10 км на световното първенство по крос кънтри в Белград
16:41, 30.03.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Иво Балабанов спечели сребро в бягането на 3000 метра на Балканиадата по лека атлетика в зала
Чете се за: 01:50 мин.
Иво Балабанов пред БНТ: Понасъбра ми се през последната седмица, но съм щастлив съм от победата
11:30, 08.10.2023
Чете се за: 03:00 мин.
Милица Мирчева и Иво Балабанов с нови национални рекорди шосе и добро представяне на световното в Рига
15:14, 01.10.2023
Чете се за: 02:15 мин.
НА ЖИВО по БНТ 2: Двама българи стартират на световното първенство по шосейни бягания
08:33, 01.10.2023
Чете се за: 05:42 мин.
Милица Мирчева и Иво Балабанов ще се включат в първото световно първенство по шосейни бягания в Рига
21:16, 29.09.2023
Чете се за: 01:57 мин.