Започват масови проверки спазват ли се мерките за безопасност в столичния градски транспорт. Служители от Центъра за градска мобилност ще следят дали пътниците в обществения транспорт носят маски. Нарушителите ще се глобяват.
Димитър Дилчев от ЦГМ заяви, че всяка седмица се проверяват до 800 превозни средства. От началото на месеца има 17 глобени граждани за неносене на маска.
Проверките за спазването на противоепидемичните мерки продължават и в следващите дни.
Вижте и още във включването на Кристиян Гаров.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)