Ансамбълът ни спечели бронз в многобоя в Казан (видео)

ансамбълът спечели бронз многобоя казан видео
18:16, 25.08.2018
Чете се за: 00:30 мин.
Художествена гимнастика

Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели бронзов медал в многобоя на Световната купа в руския град Казан.

Възпитаничките на Весела Димитрова в състав Симона Дянкова, Елена Бинева, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс и Стефани Кирякова събраха сбор от 43.800 точки.

Днес българките допуснаха неточности в изпълнението си на три топки и две въжета и бяха оценени с 20.900. Вчера родните грации водеха в класирането след отлична игра на пет обръча и оценка от 22.900. Така със сбор от 43.800 българките се класираха на трето място.

Ансамбълът на България ще участва утре на финалите и на двете съчетания.

Шампион в многобоя стана отборът на Италия със сбор от 43.950 точки, колкото има и Русия, но италианките са с по-високи оценки за изпълнение.

Това е последно състезание преди Световното първенство в София от 10 до 16 септември, което ще бъде предавано по БНТ.

Още Художествена гимнастика

Боряна Калейн е втора във временното класиране за многобоя на Световната купа в Ташкент
11:03, 26.04.2024 (обновена)
Тайрийз Макси взе приза за Най-прогресиращ играч в НБА за сезона
14:11, 24.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Ансамбълът на България зае четвърто място на финала с три ленти и две топки на световната купа в Баку
16:28, 21.04.2024
Елвира Краснобаева спечели сребърен медал на финала на лента в Баку
15:22, 21.04.2024
Ева Брезалиева спечели сребърен и бронзов медал на финалите на топка и на обръч на Световната купа по художествена гимнастика в Баку
12:55, 21.04.2024
Ансамбълът на България остана на крачка от почетната стълбичка в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Баку
20:21, 20.04.2024
Елвира Краснобаева си извоюва сребърното отличие в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Баку
18:30, 20.04.2024
Чете се за: 01:57 мин.
Илиана Раева: България повече няма да участва на състезания в Баку
11:29, 20.04.2024
Ансамбълът ни заема четвърто място за многобоя след съчетанията с обръчи
20:59, 19.04.2024
Елвира Краснобаева и Ева Брезалиева с призови позиции за многобоя на Световната купа в Баку
16:14, 19.04.2024
Боряна Калейн и Стилияна Николова пред БНТ: Медалите се дължат на труд, лишения и неуморни тренировки
09:09, 18.04.2024
Чете се за: 02:20 мин.
Българската делегация отпътува за Световната купа по художествена гимнастика в Баку
20:33, 17.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.