Сондажните "ядки" трябва да установят дебелината на положените асфалтови пластове
Агенция "Пътна инфраструктура" взе проби от асфалта на участъка от магистрала "Тракия" край Стара Загора.
Целта е да се провери състоянието на настилката преди изтичането на гаранционния срок на отсечката след ремонта през 2021 година и при необходимост да се предприемат съответни действия от страна на изпълнителя на ремонта за негова сметка.

Сондажните "ядки" трябва да установят дебелината на положените асфалтови пластове.
Те се вземат на ключови места, включително проблемни зони с пукнатини или деформации.
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин