Повдигнати са му обвинения
Поп звездата Джъстин Тимбърлейк е арестуван за шофиране в нетрезво състояние днес, съобщава местната полиция в щата Ню Йорк.
Още днес Тимбърлейк се яви в съда, където официално му бяха повдигнати обвинения, че е шофирал под въздействие на алкохол.
Полицията в Саг Харбър, щата Ню Йорк, където Тимбърлейк е арестуван, не коментира обстоятелствата около задържането му.
Саг Харбър е популярна за звездите лятна дестинация на Лонг Айлънд.
Носителят на 6 награди "Грами" има планирани два концерта в Чикаго този уикенд и още две шоута в град Ню Йорк следващата седмица.
43-годишният певец трябваше да започне и световно турне за 6-ия си албум.
В миналото открито е говорил, че е търсил помощ за злоупотреба с алкохол.
В щата Ню Йорк наказанието за шофиране в нетрезво състояние може да стигне до 1 година затвор, глоба от 1000 долара и отнемане на шофьорската книжка за поне 6 месеца.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
В навечерието на срещата на върха на НАТО: Кой ще даде целувка на Доналд Тръмп?
Срещата Тръмп - Рюте: Успяха ли да намалят напрежението преди срещата в Анкара?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата