Надпреварата ще се проведе на клей кортове в Баня Лука.
Националният отбор на България за жени ще участва от 6 до 12 април в турнира от втора група на Евро-африканската зона на „Били Джийн Кинг къп". Надпреварата ще се проведе на клей кортове в Баня Лука (Босна и Херцеговина).
Другите отбори, които ще участват в турнира, са: Босна и Херцеговина, Египет, Кипър, Израел, Австрия, Северна Македония, Република Южна Африка, Финландия и Мароко.
Първите два отбора ще спечелят промоция за първа група на Евро-африканската зона на „Били Джийн Кинг къп", а последните четири ще изпаднат в трета група.
Димитър Кисимов стартира с победа на сингъл на турнира от категория J300 на ITF в Роухямптън
Калоян Шиков и Александра Рангелова станаха шампиони на сингъл на турнир от World Tennis в Добрич
Самолетна катастрофа във Франция: 11 души загинаха при обучение за скачане с парашут
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи