ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Българка след почивка в Занзибар: Беше като бягство от реалността, но риск да се заразиш има

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
6412
Чете се за: 01:15 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Милица Пешут е една от многото наши сънародници, които през последните седмици посетиха модерната туристическа дестинация Занзибар. В неделя Милица се е завърнала у нас и вече е под карантина, съгласно новата заповед на здравното министерство.

Решихме да заминем, защото това е една от малкото отворени дестинации, не изисква PCR тест и е топло, красиво... наистина си заслужаваше риска, сподели в "Денят започва" Милица.

Ангел Кунчев за БНТ: Има 6 случая на заразени с COVID-19 у нас на завърнали се от Занзибар

Беше като едно бягство от цялата реалност, единствено някои служители в хотела носеха маски, като излезеш навън забравяш за всичко, допълни тя. Не се спазват абсолютно никакви мерки, но човек трябва да е отговорен сам за себе си, защото действително има риск да се заразиш, признава Милица.

Тя е категорична, че би пътувала отново, независимо от карантините и тестовете.

Гледайте още от темите в "Денят започва"

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?