Българските национали по кикбокс с 10 победи в първия ден на ЕП в Анталия

08:15, 15.11.2022
Чете се за: 01:40 мин.
българските национали кикбокс победи първия ден анталия

Българските национали по кикбокс записаха 10 победи и 4 загуби в първия ден на Европейското първенство по кикбокс, което стартира вчера в Анталия, Турция.

Към 1/4-финалите на шампионата в леките стилове на татами продължават Иван Кръстанов лайт контакт, Калина Колева лайт контакт и Петьо Футлев киклайт контакт.

В същото време в тежките стилове на ринг К1, Лоу кик и Фул контакт победи записаха Даниел Гецов, Александър Рибников, Али Юзеир, Теодор Христов, Георги Атанасов, Илия Ненов и Александра Димитрова, които също се класираха за 1/4-финалите.

Днес на ринга и на татамито в Анталия ще излязат и останалите български представители, като Димитър Петров, Христо Калайджиев и Георги Денев ще започнат участието си на по-късна фаза, тъй като са поставени в основната схема, защото по-рано през годината спечелиха медали от Световната купа в Унгария.

България участва с общо 27 състезатели на Европейското първенство по кикбокс в Анталия, Турция, които се борят за медалите в конкуренцията на 864 кикбоксьори от 39 държави.

Варненец е с опасност за живота след падане във ВиК изкоп
Криминалист: Притесняват ме обясненията на бащата, има нелогични неща в действията му