Биляна Дудова пред БНТ: Можех да спечеля, ако стигна до репешаж ще дам всичко от себе си

Българката допусна загуба от украинката Ирина Коляденко и ще чака евентуално класиране на репешаж в категория до 62 кг в дамската борба на Игрите в Париж.

биляна дудова бнт
14:23, 09.08.2024
Чете се за: 01:10 мин.

Допуснах една грешка, която беше фатална, дадох четири точки и след това е много трудно да върнеш такъв резултат и не успях, загубих. Който допуска по-малко грешки, той печели. Това каза Биляна Дудова пред БНТ минути след загубата си на четвъртфиналите в Париж.

Тя допусна загуба с 3:7 от украинката Ирина Коляденко и ще чака евентуално класиране на репешаж в категория до 62 кг в дамската борба на Олимпийските игри в Париж.

"Винаги има напрежение, важното е да бъдеш концентриран и да не допускаш грешки, както аз направих в тази среща и загубих, а можех да спечеля", добави българската състезателка по борба.

"Сега трябва да чакаме и да се молим украинката да победи, за да имам шанс за медал", обясни Дудова.

Тя каза още, че ако стигне до репешаж, ще даде всичко от себе си, за да спечели медал за България.