Атлет №1 на България Божидар Саръбоюков спечели първото място в скока на дължина на Диамантената лига по лека атлетика в Рим.
Европейският шампион в скока на дължина в зала постигна 8.26 метра в най-добрия си последен опит. За него това е първи успех в кариерата в най-силните комерсиални турнири в световната атлетика. Следващото участие на българина в старт от Диамантената лига ще бъде на 10 юли в Монте Карло.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)