ЦСКА затвори сектор "Г" за мача с Македония Гьорче Петров

македония гьорче петров отпусна билета феновете цска
Снимка: ПФК ЦСКА
14:01, 15.07.2022

Сектор „Г“ на стадион „Българска армия“ ще бъде затворен за мачовете от европейските клубни турнири на ЦСКА. „Армейците“ пуснаха билетите за домакинството срещу Македония Гьорче Петров.

Места за зрители на съоръжението обаче се предлагат единствено в секторите „А“ и „В“.

Двубоят от втория квалификационен кръг на Лига на конференциите е на 28 юли, четвъртък, на стадион „Българска армия”.

Ето и част от съобщението на ЦСКА:

"Билетите за реванша от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите между ЦСКА и Македония ГП вече са в продажба онлайн. Срещата ще се играе на 28 юли (четвъртък) от 20:00 часа на стадион "Българска армия". Феновете ще бъдат позиционирани в секторите "А" и "В" (в зависимост от разрешените от УЕФА свободни позиции на стадиона), а сектор "Г" ще бъде затворен за мачовете от евротурнирите.

Цените на билетите са:

- Сектор А - 15 лева

- Сектор В - 12 лева

- ВИП ложа - 130 лева

Деца до 7 години влизат на стадиона безплатно."

Етър Велико Търново обяви програмата за честване на вековния юбилей
11:46, 25.04.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Ботев Пд изпрати отворено писмо до БФС преди реванша с ЦСКА-София в турнира за Купата на България
11:40, 25.04.2024
Шампионът Марица Пд обяви, че Ахметджан Ершимшек е новият старши-треньор на тима
11:35, 25.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Григор Димитров: Спомням си мача с Джокович в Мадрид. Исках да победя, за да спечеля малко пари и да се преместя в друг хотел
11:25, 25.04.2024
Олимпийската шампионка по тенис Белинда Бенчич стана майка
11:14, 25.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Гледайте Световната купа по модерен петобой в Будапеща, от четвъртък до събота по БНТ 3
10:32, 25.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Юрген Клоп се извини на феновете на Ливърпул за загубата от Евертън
10:25, 25.04.2024
Баскетболистите на Балкан стартираха успешно защитата на титлата си на финалите за юноши до 19 години
10:11, 25.04.2024
Чете се за: 03:30 мин.
Андреа Джани избра състава на Франция за Лигата на нациите, първи съперник на олимпийския шампион е България
09:47, 25.04.2024
Маями измъкна победата от Бостън, а Оклахома Сити записа втори втори успех над Ню Орлиънс
09:20, 25.04.2024
Чете се за: 03:15 мин.