Две коли катастрофираха в центъра на София, на булевард "Цар Освободител". Една жена е откарана в болница без опасност за живота.
Инцидентът се размина без други пострадали. След засичане едната кола се е качила на тротоара, като по пътя си е отсякла няколко ограничетилни колчета, дърво и стълб на уличното осветление.
Катастрофата става в късния следобед, когато по тротоара между булеварда и локалното платно в посока към Софийския универститет се разхождат много хора.
Според информация на "По света и у нас" пробите на двамата шофьори за алкохол и наркотици са отрицателни.
Снимки: Иво Никодимов

Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг