Връщаме днес мандата, това е решение на нашия Национален съвет, потвърди в "Денят започва" Филип Попов, депутат от БСП.
По думите му опитът за съставяне на правителство е с предизвестен край. Държането на мандата означава, че ГЕРБ ще управляват още една седмица.
"Нашите приоритети, решаването на проблемите в здравеопазването, икономиката, не се случват в Народното събрание. Надявам се служебният кабинет да е наистина експертен, да успее в тези два кратки месеца да не допусне влошаването на ситуацията в страната и да проведе честни избори".
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско