Финал и четвърто място на микс за Минчева и Донков на Световната купа по спортна стрелба в Рио

По-късно днес и двамата ще участват в индивидуалната надпревара на пистолет.

мирослава минчева нареди метра пистолет световната купа кайро
10:25, 13.04.2024
Чете се за: 00:35 мин.

Мирослава Минчева и Самуил Донков влязоха на финал в микса на пистолет и заеха 4-то място в крайното класиране на Световната купа по спортна стрелба в Рио де Жанейро.

Двамата направиха общо 576 точки от квалификацията (по 288) и бяха трети от всички 42 състава.

В спор за бронзовите медали Минчева и Донков отстъпиха с 6:16 точки от японците Сейджи Мурикава /Сатоко Ямада.

Чете се за: 01:32 мин.
Стефка Костадинова отправи поздравителен адрес след успехите на българските лекоатлети
Чете се за: 01:12 мин.
Нов успех за България на европейското първенство по баскетбол до 20 г.
22:30, 20.07.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Баскетболните национали до 18 г. загубиха последната си контрола преди еврошампионата
22:26, 20.07.2024
Ива Пранджева: Удоволствието да си отгледаш едно цвете от малко семенце и да видиш как разцъфва
22:04, 20.07.2024
Чете се за: 00:47 мин.
Димо Андреев: Благодаря на всички за подкрепата (ВИДЕО)
21:37, 20.07.2024
Гледайте европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки в Банска Бистрица по БНТ 3
21:30, 20.07.2024
5470
Чете се за: 01:40 мин.
Локомотив Пловдив стартира шампионата с минимален успех над Арда
21:11, 20.07.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Лас Вегас взе последната квота в плейофите на Запад с категоричен успех над Минесота