Георги Стоянов и Панайот Димитров с четвърто и осмо място на финалите при мъжките двойки на световното по спортна акробатика

При смесените двойки Магдалена Тодорова и Жулиен Шайков завършиха осми на финала в балансовата комбинация.

георги стоянов панайот димитров четвърто осмо финалите мъжките двойки световното спортна акробатика
Снимка:
08:19, 22.09.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Георги Стоянов и Панайот Димитров заеха четвърто място в многобоя и осмо в балансовата комбинация на финалите при мъжките двойки на световното първенство по спортна акробатика за мъже и жени в Гимараеш (Португалия).

Българите бяха оценени с 27.400 точки в многобоя и с 27.320 точки в баланса. Днес Стоянов и Димитров ще се борят за медал на финала в темповата комбинации.

Двамата вече си осигуриха класиране за Световните игри през следващата година в Китай.

При смесените двойки Магдалена Тодорова и Жулиен Шайков завършиха осми на финала в балансовата комбинация с 26.830 точки. Днес двамата ще спорят за медалите в многобоя на шампионата на планетата.