Гергана Павлова допусна поражение във втория кръг на единично жени на международния турнир по бадминтон "International Series" в Кардиф (Уелс).
Поставената под номер 8 в схемата българка загуби в доста оспорван мач от Саманта Голубискайте (Литва) с 20:22, 20:22 за 41 минути на корта. Литовката стигна до успеха, след като спечели последните две разигравания и в двата гейма.
На двойки Павлова и Таня Иванова отстъпиха късно снощи пред Мириам Гротинум и Бярнхилд Юстинусен (Фарьорски острови) с 19:21, 14:21 за 35 минути.
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?