Германски рефер ще свири реванша между Андерлехт и Лудогорец

13:47, 21.02.2023
германски рефер свири реванша андерлехт лудогорец

Елитният германски съдия Даниел Зиберт ще бъде главен арбиър на срещата реванш от турнира Лига на конференциите между отборите на Андерлехт и Лудогорец този четвъртък (23 февруари).

Срещата в Брюксел е с начален час 19.45 българско време, а разградчани ще влязат в нея с крехък аванс, след като спечелиха първия двубой с 1:0 на "Хювефарма Арена" миналия четвъртък.

Помощници на Зиберт в белгийската столица ще бъдат неговите сънародници Ян Зайдел и Рафаел Фолтин, а четвърти съдия ще бъде Даниел Шлагер.

За системата ВАР пък ще отговаря Сьорен Щоркс, а негов асистент ще бъде Паскал Мюлер.

Даниел Зиберт, който свири и мачове по време на световното първенство в Катар, е добре познат на Лудогорец, тъй като ръководи гостуването на "орлите" в Милано през 2020 година, когато българският шампион загуби с 1:2 от Интер в среща реванш от 1/16-финалите на турнира Лига Европа.