Малкият Мехмед, който беше изчезнал от дома си в Якоруда, беше изписан от болницата в Разлог.
Момченцето беше с баща си и баба си, които казаха, че е добре и си отиват вкъщи, но заради разследването отказаха да коментират повече подробности.
2-годишното момче изчезна мистериозно от дома си в Якоруда в сряда, малко след 16.00 часа и цяло денонощие беше в неизвестност. Горски служител го откри на пътя в гориста местност на няколко километра от дома му.
Разследването продължава, а версиите, по които се работи, са основно две - близките са убедени, че детето е било отвлечено. Възможно е обаче Мехмед сам да се е загубил, тъй като от къщата до мястото, където е открит, има горска пътека и разстоянието е около 2-3 километра.
Социалните служби в Якоруда ще работят със семейството.
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно