В Пловдив зачестиха сигналите за бедстващи птици и животни в градска среда. Предимно случаите са за паднали от гнездата си млади сови.
В опит да помогнат, много често гражданите носят в регионалната екоинспекция костенурки и таралежи, без да знаят обаче, че по този този начин ги отделят от естествените им местообитания.
Репортерът Николай Райшинов потърси отговори от специалистите какво да правим, когато срещнем животинче в беда.
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието