Имах много добри опити, допълни българинът, който спечели среброто в тройния скок на европейското в Берген.
Лъчезар Вълчев е разочарован до известна степен от представянето си на европейското първенство за младежи до 23 години по лека атлетика в Берген. Българинът се пребори за среброто в тройния скок, но смята, че е имал малко по-добри скокове.
Макар, че коментарът му беше кратък, той сподели, че ще се поучи от своите грешки за бъдещето.
„Чувствам се добре, малко съм разочарован, понеже имах много добри опити. Ще се науча от моите грешки и се надявам за по-нататък да имам малко по-големи скокове“, лаконичен бе Вълчев.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец