Унгарският национал Милош Керкеш говори пред БНТ часове преди евроквалификацията България - Унгария
Откакто започна лагерът ни, подготовката ни върви нормално и очакваме двубоя. Това каза пред БНТ унгарският национал Милош Керкеш часове преди евроквалификацията България - Унгария от група "G" тази вечер.
Унгария пристига в София с цел победа, която ще осигури на тима първата позиция пред Сърбия. "Маджарите" единствени са непобедени в групата, но не успяха да спечелят в две от трите си гостувания до този момент. Второто от тях бе в Литва при зрелищен резултат 2:2 в последния квалификационен мач игран на 17 октомври. Единствената победа за Унгария като гост бе в Белград.
"Не сме си мислили, че няма да играем, не сме разчитали на това. Не мисля, че локацията много ни интересува. Треньорът не спира да ни повтаря, че отиваме на европейското първенство. Очакванията са много високи към нас, ще търсим победата", каза Керкеш.
"Знаем, че България има нов треньор. Това ще бъде един различен отбор с нова философия, ще ги анализираме и ще бъдем готови", категоричен е Милош Керкеш.
Вижте цялото интервю във видеото!
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok