Имаме ново мнозинство - ГЕРБ, ДПС, "Възраждане" и части от "Има такъв народ". Днес видяхме, че те провалиха кворума, не беше избран председател на НС, трябваше да гласуваме 2,4 млрд. лева от Плана за възстановяване и устойчивост, които да тръгнат към България. Това заяви Настимир Ананиев от "Продължаваме промяната", след като правителството беше свалено във вота на недоверие.
Ще направим опит за сформиране на кабинет от хора, които са обединени около нашата кауза, коментира Ананиев.
Той обвини ГЕРБ и ДПС, че днес са действали лицемерно по темата Северна Македония.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи