Наставникът признава, че на отбора ще бъде трудно да скъси разликата до лидера Лудогорец
Старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро призна, че възпитаниците му не са играли на желаното ниво при шампионатното госутване на Пирин.
Столичният тим отстъпи с 1:2 в домакинството си на благоевградчани в Първа лига.
"Трудно е да се обясни и разбере това, което се случи днес. Имахме достатъчно шансове да не загубим, но изиграхме лош мач. Не знам дали трябва да го кажа, не бяхме подготвени добре физически. Има вирус в съблекалнята, голяма част от футболистите не се чувстваха добре", заяви той след срещата.
Наставникът признава, че на отбора ще бъде трудно да скъси разликата до лидера Лудогорец.
"Класирането не лъже, ще ни бъде много, много трудно. Давам най-доброто и върша моята работа. Старая се да не чувам негативното по мой адрес. Този отбор винаги успява да се върне след резултати като днешния."
Лоши новини за ПАОК: Кирил Десподов почти сигурно пропуска първия мач в Лига Европа
Фиорентина привлече Алекс Хименес под наем с опция за трансфер за 30 милиона евро
Гледайте Франция и Англия в спор за третото място на Мондиал 2026 по БНТ 1 и БНТ 3
След срещата на върха Украйна - Югоизточна Европа: България одобри декларацията от Киев
След акция край Сливен: Дрон засне камиони в нарушение на АМ "Тракия", три тира са спрени от движение (СНИМКИ)
БНТ с нов рекорд на Мондиал 2026: Полуфиналът Англия – Аржентина стана най-гледаният мач