Олег Невзоров се появи на среща със собственици на имоти в незаконния град край Варна
От корпорацията КУБ са готови да окажат пълна правна подкрепа на всеки собственик
Днес се е провела среща между основателя на корпорация КУБ Олег Невзоров и екипа на компанията с множество собственици на имоти в комплекса. Това съобщиха от "Форест клуб" на страницата си във Фейсбук.
"Личното присъствие на г-н Невзоров и неговият пряк диалог с хората, които са инвестирали в този проект, потвърждават ангажираността на компанията към всеки един свой клиент и партньор. По време на срещата бяха обсъдени всички актуални обстоятелства", се посочва в публикацията.
Екипът на КУБ и "Форест клуб" заявява категоричната си позиция, че ще окаже пълна правна подкрепа на всеки един собственик.







