Опашка от чакащи се изви пред офиса на Агенцията по вписванията в София. Причината е, че днес изтича крайният срок за подаване на заявления за обявяване на годишните финансови отчети (ГФО).
Офисите на Агенцията по вписванията в страната, където се подават заявления за обявяване на ГФО, работят с удължено работно време от 23 септември.

Заради епидемиологичната ситуация в страната законовият срок за подаване на заявленията беше удължен с три месеца.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите