В навечерието на Рождество Христово Негово Светейшество Патриарх Български и митрополит Софийски - Неофит, отправи обръщение към българския народ.
В тежкото изпитание на пандемия нека да бъде мъдри и добри, да се молим за лекарите и за всички, които се борят за здравето и запазването на човешкия живот, призова Патриарх Неофит.
Страданието, болката и мъката да не ни карат да се съмняваме в правото слово на Господ, а във всяко изпитание да виждаме възможност за подражание на Христа в изява на онази любов към ближния, която сам той ни показа.
Бог дойде за да изцери всяко страдание, да изтрие всяка сълза, нека му подражаваме, призова Патриархът.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина