В навечерието на Рождество Христово Негово Светейшество Патриарх Български и митрополит Софийски - Неофит, отправи обръщение към българския народ.
В тежкото изпитание на пандемия нека да бъде мъдри и добри, да се молим за лекарите и за всички, които се борят за здравето и запазването на човешкия живот, призова Патриарх Неофит.
Страданието, болката и мъката да не ни карат да се съмняваме в правото слово на Господ, а във всяко изпитание да виждаме възможност за подражание на Христа в изява на онази любов към ближния, която сам той ни показа.
Бог дойде за да изцери всяко страдание, да изтрие всяка сълза, нека му подражаваме, призова Патриархът.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)