Голямото великденско пътуване вече започна - много хора напускат столицата днес, още от обяд, а на места трафикът все още е интензивен.
На "Цариградско шосе" в София трафикът в момента е по-малко интензивен отколкото беше в по-ранните часове на деня, когато много автомобили напуснаха столицата.
Засилено е полицейското присъствие по пътищата не само около София, но и в цялата страна.
Днес и утре всички технически средства за контрол на скоростта ще бъдат на пътя.
Ще се следят и за шофьори, употребили алкохол, наркотици или са без книжки зад волана.
Ще има екипи и в районите, където има ремонти и стеснения, а полицаите са в готовност да регулират и подпомагат движението.
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара
МЗ започва проверка на процедурата за проектиране на Националната детска болница
Институт за геопространствени изследвания и технологии открива СУ „Св. Климент Охридски“
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас