В Белия дом се провежда среща на високо равнище, чиято цел е нормализация на икономическите отношения между Сърбия и Косово.
В нея участват сръбският президент Александър Вучич и косовският министър-председател Авдула Хоти.
В Туитър помощникът на президента на Съединените щати по националната сигурност Робърт О`Брайън съобщи, че е постигнат реален напредък.
Александър Вучич е отхвърлил точката за признаване на независимостта на Косово, посочва ТАСС.
По-рано сръбският министър на финансите Синиша Мали заяви, че над Белград е оказан огромен натиск по този въпрос, което беше отречено от представител на администрацията Тръмп. Вероятно разговорите във Вашингтон ще продължат и днес.
Влак с 200 пътници и без работещ климатик блокира в Италия по време на горещините
ДР Конго затяга правилата за пътувания, след като във Франция бе регистриран случай на ебола
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра