Доста съм доволен, лаконичен бе гимнастикът, който остана в подножието на медалите на кон с гривни на Световната купа във Варна.
Раян Радков остана доволен от представянето си в първия ден от финалите на Световната купа във Варна. Българинът остана в подножието на медалите на коня с гривни и получи оценка от 13.600 точки за своето съчетание.
Пред БНТ той сподели, че се играе различно пред родна публика.
„Доста съм доволен. Изиграх си съчетанието днес, макар и да допуснах две груби грешки. Доволен съм, че избутах докрая, защото точно на този уред това е най-важното“, бяха първите му думи.
„Със сигурност по друг начин се играе пред родна публика, защото когато вдигнеш ръка и всички започнат да крещят, това малко те разсейва, но съм доволен, че има хора, които ни подкрепят в нашия спорт“, каза още Радков.
"Черен лед" по пътищата: Как да реагираме зад волана в такава ситуация?
20 000 лева гаранция за шофьора, убил полицай при катастрофа на Околовръстното в София
"Всичко е черно": Разказът на една иранка в България за събитията в родината й