Нов случай на COVID-19 в Белия дом - съветникът на президента Стивън Милър е поредният заразен служител на Тръмп.
Милър потвърди, че е с коронавирус, но не се разкрива какво е състоянието му. С него броят на потвърдените случаи на заразяване от най-тесния кръг на Тръмп става 13.
Вчера американският президент беше изписан от болницата и предизвика критики, след като демонстративно махна маската си. Лекарите на Тръмп съобщават, че той няма симптоми, но продължава да бъде заразен.
Кандидатът на демократите Джо Байдън заяви, че предпочита насроченият за 15 октомври втори дебат между двамата да бъде отложен.
След часове, един срещу друг ще се изправят кандидатите за вицепрезидент - републиканецът Майк Пенс и демократката Камала Харис. Двамата ще бъдат разделени от плексигласова преграда.
Срещата Тръмп - Рюте: Успяха ли да намалят напрежението преди срещата в Анкара?
Алиансът предал САЩ по време на войната с Иран, заяви Доналд Тръмп пред Марк Рюте
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души