Съвместна акция на Агенция "Митници", НАП, Полицията, Жандармерията и РЗИ "София" се провежда на стоков базар "Илиянци". Органите на реда проверяват документите на хората, които работят в базара, преди да ги пуснат.
Акцията започна около 8 ч тази сутрин и е във връзка с изисканата вчера от главния прокурор информация от здравния министър за контрола и мерките на базар "Илиянци" заради коронавируса.
В района има полиция и жандармерия. Входовете към борсите са блокирани, ограничен е достъпът на външни лица.
Много от магазините са затворени, а служители на базара споделят, че в последните дни работата рязко е намаляла.
Навсякъде са разлепени информационни листовки относно коронавируса, а властите са в готовност да бъде извършена и дезинфекция на складовете.
Търсят се възможности да бъде удължен ресурсът на изтребителите МиГ-29, каза Атанас Запрянов в "Граф Игнатиево"
9 месеца условно за "жената с пръстените", преправяла бюлетини на изборите в Габровница през 2023 г.
Няма военна заплаха за България, поради което не е необходимо да се предприемат допълнителни мерки извън обичайно, каза Йордан Божилов
Съдът остави в ареста седем от обвиняемите за участие в престъпна група за изнудване
Изборните нарушения: Ефективни ли са разследванията и достатъчни ли са наказанията?
Премиерът Андрей Гюров обяснява във видео защо държавната помощ за гориво е 20 евро