В телевизионно интервю служебният министър на културата Велислав Минеков поиска ГЕРБ да освободи помещенията на централата си заради неплатени наеми.
По думите му партията трябва да напусне два етажа от сграда, принадлежаща на Националния дворец на културата.
ГЕРБ обвиниха в лъжа и политическа репресия служебния министър. И отговарят, че са плащали изрядно наема си до февруари 2021 година, като централата им е предоставена за ползване по Закона за политическите партии.
След тази дата партията не дължала наем, обясниха още от ГЕРБ.
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг