Татяна Воложанина с бронз в многобоя от турнира в Атина

Татяна Воложанина
23:07, 25.09.2021
Чете се за: 00:50 мин.

Националната състезателка Татяна Воложанина спечели бронзовия медал в многобоя на международния турнир по художествена гимнастика „Афродита къп“, който се провежда в Атина.

Грацията ни събра сбор от 90.650 точки (обръч - 22.100 точки, топка - 25.950 точки, бухалки – 21.050 точки, лента – 21.550 точки).

Вчера нашето момиче се движеше на второ място, но днес не и беше ден и допусна сериозни грешки на бухалки, което я измести с едно място назад.

Татяна Воложанина се класира за финалите и на четирите уреда.

На първо и второ място в многобоя са представителките на Италия - съответно Александра Аджурджкулезе и София Рафаели.

Рик Джонатан: Ще играем следващия мач с идеята да спечелим титлата
20:49, 24.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Лудогорец взе солиден аванс след първия полуфинален мач с Хебър за Купата на България
20:36, 24.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Берое спечели титлата в баскетболното първенство при жените след успех с точка разлика над Монтана
20:35, 24.04.2024
Чете се за: 02:42 мин.
Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България"
20:30, 24.04.2024
Чете се за: 02:37 мин.
Румен Радев удостои с Почетния знак на президента участниците в експедицията "Еверест 84"
20:11, 24.04.2024
Чете се за: 03:12 мин.
ПАОК измъкна точка от гостуването на Ламия в 100-ата минута
19:11, 24.04.2024
Виктория Томова допусна обрат и загуби на старта на тенис турнира от категория WTA 1000 в Мадрид
18:48, 24.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Иван Иванов: Познавам обстановката в ЦСКА 1948, в клуба има много талантливи млади футболисти
18:45, 24.04.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Георги Глушков награди участниците в експедицията "Еверест 84"
18:44, 24.04.2024
Георги Иванов се срещна с президента на УЕФА Александър Чеферин
18:39, 24.04.2024
Още четири медала за България от еврошампионата по бокс в Белград
17:34, 24.04.2024
Чете се за: 03:05 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за мъже НА ЖИВО по БНТ 3
17:30, 24.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.