Трамвай блъсна линейка тази вечер в София.
Инцидентът е станал на кръстовището на бул. "Ботевградско шосе" и ул. "Витиня".
Трамвай по линия 22 е блъснал линейката, която не е превозвала пациент. Тя е била в сигнализационен режим, тъй като е отивала на адрес. Опитала се е да направи обратен завой на ул. "Витиня" и в този момент е блъсната от трамвая.

Шофьор, лекар и парамедик са били в екипа. Най-тежко пострадал е лекарят, който е със счупвания и охлузвания.
Те са откарани в ИСУЛ в съзнание и без опасност за живота. Направени са им пълни изследвания и по-късно медиците са освободени за домашно лечение.
Заради инцидента по линията бяха пуснати автобуси като алтернативен транспорт за гражданите.
Линейката вече е репатрирана от мястото на катастрофата.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"