Пет месеца там не бяха допускани туристи, след като през септември падна скала и уби на място двама души. Наложи се специалисти да обезопасяват терена. Направен беше хидро-геологичен анализ на скалите и проект за промяна на екопътеката. Сега тя е изцяло обновена и безопасна. Изградени са три площадки за наблюдение. Изразходваните средства от общината за безопасността на туристите е 31 000 лв.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)