Двойно убийство и последвало самоубийство в София. 53-годишен мъж от Перник съобщил в два след полунощ на телефон 112, че е убил две жени и ще скочи от 6-ия етаж на блок в кв. "Надежда".
Незабавно към адреса са насочени екипи на полицията и Бърза помощ. При пристигането си открили пред жилищната сграда тялото на мъжа. В апартамента униформените открили телата на 45-годишна жена и 20-годишната ѝ дъщеря, намушкани с нож. По неофициална информация, мъжът е семеен, но живеел в София в апартамента на убитата жена и дъщеря ѝ. Оставил е и предсмъртно писмо. Мъжът е скочил от шестия етаж.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите