ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Граничен полицай е третата жертва на потопа в курортното...
Чете се за: 02:30 мин.
Втора жертва на потопа в Елените
Чете се за: 00:30 мин.
Един човек е загинал при наводнението в комплекс...
Чете се за: 06:55 мин.
Системата BG-ALERT е задействана за Витоша: Подходите за...
Чете се за: 01:22 мин.
Обявено е бедствено положение в Община Царево,...
Чете се за: 03:10 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Варненци декларират дадени и взети от приятели заеми

Чете се за: 00:20 мин.
У нас

Над 920 варненци са обявили в Националната агенция по приходите заеми над 10 хиляди лева, които те са взели или са дали на свои близки през изминалата година.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Декларациите се подават до 2 май тази година. От Териториалната дирекция на приходната агенция във Варна информират, че се декларират както предоставените, така и получените от физически лица парични заеми, ако общият им размер надхвърля 10 хиляди лева и част от тях остават непогасени.

Кредитите за пет години назад, които са дадени на роднини и приятели или са получени от тях, също трябва да се обявят в агенцията, ако надвишават 40 хиляди лева. Данъчните декларации могат да бъдат подадени по електронен път, но е необходим персонален идентификационен код, който може да се получи безплатно в Националната агенция по приходите.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?