Родният представител остава на петото място.
Ахмед Батаев загуби малкия финал в категория до 92 кг. в свободния стил от европейското първенство за мъже и жени в Братислава.
Родният представител изпусна схватката си с турчина Фейзула Актюрк в последните секунди и отстъпи с 6:8. Така той остава на петото място.
Батаев взе сериозна преднина в двубоя с движение за четири точки във втората част, но трикратният европейски шампион изравни. Българският национал все пак още имаше предимство заради по-резултатната си хватка. При оставащи 7 секунди обаче Актюрк изнесе Батаев и спечели нови две точки, с които извоюва и бронзовия медал.
Станка Златева за титлата на Георги Мърков - младши: Големите шампиони възпитават шампиони
Георги Мърков с първи медал в Самоков, предстои финал за европейската титла при кадетите
НА ЖИВО: Промените в Закона за защита на потребителите и в Закона за съдебната власт влизат на първо четене в парламента
НА ЖИВО: СЕМ представя проучване за медийните нагласи на аудиторията по време на предизборната кампания