Гимнастичката Никол Тодорова добави още три златни медала

гимнастичката никол тодорова добави три златни медала
12:24, 16.05.2021
Други спортове

Никол Тодорова от клуб "Авангард" спечели златните медали на обръч, топка и лента във финалите на отделните уреди на Държавното първенство по художествена гимнастика, категория Елит при девойките старша възраст. Възпитаничката на Николай Боев получи оценки от 22.275 за обръч, 21.625 за топка и 19.300 за лента, което и донесе златните медали на тези уреди.

На бухалки Никол Тодорова допусна грешки и с оценка от 20.800 се класира на 5-о място.

Вчера Никол Тодорова спечели златния медал и в надпреварата за многобоя при ДСВ.

Елвира Краснобаева от клуб "Грация" спечели сребърните медали на всичките 4 уреда обръч, топка, бухалки и лента (съответно 21.400 за обръч, 21.150 за топка, 21.800 за бухалки и 18.700 за лента). Вчера гимнастичката спечели сребърния медал и в многобоя.

Ивон Бошкилова от клуб "Левски" се пребори за златния медал на бухалки с оценка от 22.000 т. Вчера възпитаничката на Кристина Илиева и Жанина Иванова се класира 4-та в многобоя.

На бухалки бронзов медал спечели Емона Ценова („Левски Илиана“) с оценка от 21.700т. Емона се класира на 5-то място в многобоя.