Испания триумфира във второто издание на Лигата на нациите при жените, побеждавайки Германия с 3:0 във финалния реванш в Мадрид. Първият мач в Кайзерслаутерн завърши 0:0, като тогава германките създадоха повече положения, но ги пропуснаха.
В Мадрид испанките контролираха играта и пробиха защитата въпреки силните намеси на вратарката Ан-Катрин Бергер. Това е пореден успех за испанския женски футбол през последните години.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си