Кирил Десподов: Съдията беше 12-ият играч на Динамо Загреб

09:03, 10.08.2022
Чете се за: 02:20 мин.
КИрил Десподов

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов обвини съдията от реванша срещу Динамо Загреб, че е бил 12-ият играч на хърватите.

"Орлите" отпаднаха в третия квалификационен кръг на Шампионската лига след общ резултат срещу Динамо 3:6. Във втория мач реферът показа четири червени картона на българския шампион. Три от тях за играчи на Лудогорец (Доминик Янков, Рик Джонатан, Жан Карничник) и един за човек от щаба на клуба (тийм мениджъра Николай Кирчев).

"Трудно се говори след такъв мач. Преди почивката отстъпихме, не бяхме достатъчно креативни. Не искам да говоря за съдията, но днес и в Разград той беше техният 12-и играч. Явно реферът искаше да стане така", сподели Кирил Десподов след мача.

Отборът на Лудогорец продължава участието си в плейофа за влизане в групите на Лига Европа, като ще се изправи срещу Жалгирис.

"Ще направим всичко, за да влезем в Лига Европа, но първо трябва да се отърсим изцяло от този мач", каза още футболистът на Лудогорец.

„Готов съм от доста време, просто получавах по-малко игрови минути. Не съм в добра форма, трябват ми повече игрови минути, повече доверие, да натрупам самочувствие“, каза още Десподов, който не пожела да коментира бъдещето на своя треньор Анте Шимунджа.

Жалгирис беше отстранен от Шампионската лига след равенство 1:1 в реванша с Будьо/Глимт и поражение с 0:5 в първия двубой.

Александър Везенков: Ще дам 100% от себе си през новия сезон с Олимпиакос
11:53, 28.09.2022
Чете се за: 02:10 мин.
Евелин Колев и Викторио Илиев с победи на Европейското по бокс за юноши и девойки
Чете се за: 01:47 мин.
Лионел Скалони ще води Аржентина до Световното първенство по футбол през 2026 г.
10:22, 28.09.2022
Чете се за: 01:32 мин.
Роналдо отново захвърли капитанската си лента, този път след загубата от Испания
Чете се за: 01:57 мин.
Рилски спортист посреща литовския Уулвс в квалификациите за място в груповата фаза на ФИБА Къп
09:18, 28.09.2022
Чете се за: 03:40 мин.