В Чернобил, след като повече от три седмици бяха блокирани, на част от служителите беше разрешено да си тръгнат.
50 души са напуснали централата. На тяхно място идват 43-ма техни колеги, които доброволно са предложили да поемат дежурствата.
Откакто започна войната около 200 служители в централата се оказаха като в капан на руските части. Те нямат право да напускат централата.
Съобщава се, че е имало огромен недостиг на храна и лекарства. Не е ясно как е било постигнато споразумението служителите да бъдат пуснати.
БИТКАТА ЗА КИЕВ: ВИЖТЕ СПЕЦИАЛНИТЕ РЕПОРТАЖИ НА БРУНО БЕКМАН
КОНФЛИКТЪТ В УКРАЙНА: НАЙ-ВАЖНОТО, КОЕТО ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ
Горещите вълни и глобалното затопляне: Според доклад дейността на човека ускорява затоплянето
Влак с 200 пътници и без работещ климатик блокира в Италия по време на горещините
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души