ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Слънчево, но все така по-студено от обичайното

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:15 мин.
У нас
Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Слушай новината
      00:00
      00:00

      Днес преди обяд ще е предимно слънчево. Следобед облачността ще се увеличи, но валежи са малко вероятни.

      Ще продължи да духа до умерен, в района на Родопите и временно силен североизточен вятър. Предупреждение за опасно силни пориви е в сила в областите Смолян, Кърджали и Хасково. Максималните температури ще са между 5° и 10°, в София около 5°.

      По Черноморието облачността ще е променлива. Ще духа умерен, по южното крайбрежие и временно силен североизточен вятър. Вълнението на морето ще е 3 - 4 бала.

      В планините облачността ще е променлива, след обяд значителна. Почти без валежи. Ще духа умерен и силен североизточен вятър. Остава студено с максимална температура на 1200 метра около минус 3°, на 2000 метра около минус 9°.

      Във вторник ще бъде ветровито и облачно, със слаби валежи от дъжд и сняг, на повече места в Южна България. В сряда облачността ще намалее и през следващите дни ще бъде слънчево, а температурите съществено щ есе повишат.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?