Белият дом с необичаен похват за популяризиране на ваксините - сътрудничество със сайтове и приложения за запознанства.
Платформите, сред които и Тиндър, вече ще предлагат на потребителите си възможност да отбележат, че са имунизирани срещу COVID-19.
Въвежда се и отделна секция само за ваксинирани, а техните профили ще бъдат поставяни на по-видни места в интернет страниците.
От Вашингтон съобщават, че според тях това е възможност американците да се завърнат безопасно към нормалния живот, включително към ходенето по срещи. Надеждата е и по този начин ваксинирането да бъде представено като атрактивно за младите хора.
Огромен пожар в Канада: Димът достигна до Ню Йорк - ще попречи ли на финала на Световното?
Иран "отчаяно иска сделка" със САЩ, но Вашингтон ще реши дали да направи тази крачка, обяви Тръмп
Тръмп заплаши да атакува цивилната инфраструктура в Иран, ако Техеран не се върне на масата за преговори
След нови инциденти и протести: Доналд Тръмп спира пътните проверки на имиграционните служби
Какъв шампионски дух! Аржентина избегна детронация и обля в сълзи Англия за финал
Ниски изкупни цени на месото, животновъди предупреждават за риск от отпадане на ферми от пазара
Злоупотреби във ВиК - Бургас: Ще бъдат ли повдигнати обвинения на задържаните?