Прокуратурата повдигна обвинение за убийството на 21-годишна жена в София.
Тялото й беше открито вчера в района на Гара разпределителна в кв. "Слатина".
21-годишна жена е убита в София
Обвинен е 28-годишен мъж. По неофициална информация, това е приятелят на жертвата, който сам подал сигнал на тел. 112 след убийството.
От прокуратурата съобщиха, че жената е била умишлено умъртвена чрез множество удари.
В момента мъжът е задържан за 72 часа, предстои прокуратурата да поиска от съда постоянен арест.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)