ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Празнична вечеря в Рома преди мача с ЦСКА

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:50 мин.
Спорт
Рома радост
Снимка: БГНЕС
Слушай новината
00:00
00:00

Футболистите на Рома направиха мил жест към своя треньор Жозе Моуриньо. Играчите решили да организират празнична вечеря, за да отпразнуват юбилейния мач №1000 в треньорската кариера на своя мениджър.

В неделя столичният тим победи Сасуоло с 2:1 с гол в добавеното време на Стефан Ел Шаарауи.

Президентът на клуба Дан Фридкин запазил целия ресторант “La Vele”, който се намира в непосредствена близост до стадион “Олимпико”. Медиите в Италия поясняват, че футболистите са се насладили на вкусна рибна вечеря.

Франческо Тоти доволен от Моуриньо, португалецът ще подмлади отбора си за ЦСКА

Диетологът на тима изрично настоял вечерята да се състои във вторник, за да може играчите да са във форма за предстоящия мач срещу ЦСКА в груповата фаза на Лигата на конференциите.

Жозе Моуриньо прекарал вечерта със собственика на клуба Дан Фридкин и неговия син Райън, докато футболистите седели на групи от по 6 или 8 човека. По време на празничното събитие всички били на крака и пеели “Bella Ciao” на фона на музикален аранжимент, а след песента последвали бурни аплодисменти.

Вечерта приключила с реч на Моуриньо. Той благодарил на футболистите и обещал да им върне жеста в близкото бъдеще.

Предстоящия мач на ЦСКА срещу Рома е в четвъртък от 22.00 часа.

Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber!

Автор: Милен Костов

Свързани статии:

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?